shutterstock_1028913046

خدمات شرکت آمیتیس پاد ستاره

تولید

شرکت آمیتیس پاد ستاره یکی از شرکت های تولیدی فعال در زمینه ارائه تجهیزات آزمایشگاهی  تحقيق و توليد و بهينه سازی تجهيزات آزمايشگاهی توليد مصالح ساختمانی ، مکانیک خاک و مقاومت مصالح ساختمانی است که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب این شرکت را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی تبدیل کرده است.

با توجه به اهمیت استراتژیک لوازم و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه های خاک ، بتن ، سیمان و … در توسعه و استقلال کشور، این شرکت پس از 35 سال از آغاز فعالیت خود، در طول این سال ها همواره با نگرشی نو و پیشرو بر پایه تکنولوژی روز دنیا در تولید و ارائه محصولات خود، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به مشتریان خود عرضه نموده و یکی از موفق ترین تولید کنندگان در نوع خود بوده و توانسته است براساس تجربیات کسب نموده در این زمینه، جایگاه ممتازی را در صنعت کسب نماید.

خدمات مشاوره ای

کارشناسان آمیتیس پاد ستاره آماده ارائه مشاوره مشاوره درزمینه شیوه آزمایش های متداول درکارخانجات سیمان،گچ وآهک به مشتریان عزیز می باشد. همچنین  ما در زمینه راه اندازی و بهره برداری و آموزش پرسنل آزمايشگاه های تخصصی مصالح ساختمانی نیز به شما مشاوره می دهیم.

طراحی مهندسی

فرایند طراحی مهندسی فرایندی است که توسط مهندسان استفاده می‌شود تا محصولات را توسعه بخشند. طراحی مهندسی چنین تعریف شده‌است. فرایند درست کردن یک سامانه یا قطعه برای بدست آوردن نیازهای دلخواه.

تیم ما پیشرو در ارائه خدمات طراحی  مهندسی در رابطه با کانی های غیرفلزی شامل کارخانجات سیمان ، آهک ، گچ ، شن و ماسه می باشد.

 

 

 

تخفیفات و تبلیغات
جدید
  • جدید
  • ویژه
  • پر فروش ها