نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
نزدیک

ایزوگام IZ

گروه صنعتی آمیتیس پاد ستاره در تولید ایزوگام IZ نهایت دقت و کارایی را به کار برده است؛ به طوری که عمر مفید این دستگاه، بین 10 تا 15 سال برآورد شده است. محصولات گروه پژوهشی و تحقیقاتی آمیتیس پاد ستاره در دسته بندی های مختلفی طراحی شده اند که عبارتند از: شیشه و چینی آلات، کاشی و کف پوش، قیر و آسفالت، چوب و پارچه، عایق حرارتی، عایق رطوبتی، سنگدانه، سیمان، سنگ، فلز، گچ و بتن. ناگفته نماند که شما می توانید قبل از خرید این محصول، با شماره گیری 09123433658 از مشاوره رایگان بهره مند شوید و این محصول را پس از آماده سازی نهایی، درب منزل خود نیز تحویل بگیرید.
برش اتوماتیک ایزوگام IZ805
نزدیک

برش ایزوگام IZ805

  • کارایی برش اتوماتیک: مناسب برای برش قطعات ایزو گام جهت تست های مختلف می باشد.
  • مشخصات عمومی دستگاه: ولتاژ آن: 220VAC توان آن: 2HP جریان مصرفی آن: 6A وزن آن: 45kg ابعاد آن: h65-l55-d50cm
  • مشخصات اختصاصی دستگاه: دارای اینورتر کنترل سرعت برش است. قابل تنظیم برای تیغ های برش مختلف می باشد.
نزدیک

پرس دستی برش ایزوگام IZ804

تولید پرس دستی برش ایزوگام IZ804 نهایت دقت و کارایی را به کار برده است آمیتیس پادستاره به طوری که عمر مفید این دستگاه، بین 10 تا 15 سال برآورد شده است. محصولات گروه پژوهشی و تحقیقاتی در دسته بندی های مختلفی طراحی شده اند که عبارتند از: شیشه و چینی آلات، کاشی و کف پوش، قیر و آسفالت، چوب و پارچه، عایق حرارتی، عایق رطوبتی، سنگدانه، سیمان، سنگ، فلز، گچ و بتن. ناگفته نماند که شما می توانید قبل از خرید این محصول، با شماره گیری 09123433658 از مشاوره رایگان بهره مند شوید و این محصول را پس از آماده سازی نهایی، درب منزل خود نیز تحویل بگیرید. کنید.

نزدیک

تست کشش ایزوگام IZ800

این دستگاه جهت آزمایش کششی و برشی ایزوگام استفاده می گردد. مشخصات فنی دستگاه کشش ایزوگام: دارای نمایشگر دیجیتال است. نمایش مقدار نیرو بر حسب کیلوگرم بصورت دیجیتال می باشد. نمایش مقدار جابجایی بر حسب میلیمتر دارای سیستم تنظیم سرعت فک متحرک است قابلیت اتصال به PC و انتقال اطلاعات و ذخیره آن در سیستم دارای میکروسوئیچ محدود کننده کورس ظرفیت آن: 500 کیلوگرم دقت نیرو آن: 0.1 کیلوگرم دقت جابجایی آن: 0.1 میلیمتر رنج سرعت آن: از 1 تا 150 میلیمتر بر دقیقه با رنگ استاتیک است. وزن آن: 45 کیلوگرم ابعاد آن 180*40*40 سانتیمتر می باشد.
نزدیک

تست نفوذناپذیری ایزوگام IZ803

این دستگاه شامل یک مخزن آب از ارتفاع حدود یک متر و یک محفظه (سیلندر)تمام استیل است. دارای محفظه تمام استیل می باشد. گیج فشار جهت نمایش مقدار فشار محفظه است. دارای سلول مخزن آب از جنس پلکسی گلس واشرهای آبندی خط کش یک متری استیل شلنگ ها و رابط ها شیر های برنجی می باشد.
نزدیک

کلد بندینگ IZ802

تولید کلد بندینگ IZ802 نهایت دقت و کارایی را به کار برده است؛ به طوری که عمر مفید این دستگاه، بین 10 تا 15 سال می باشد.